APEXX Global ogłasza współpracę z Discover Global Network

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 24 listopada 2021
ikona autora biały
partnerstwo

APEXX Global, międzynarodowa platforma płatnicza, ogłosiła dziś nawiązanie współpracy z Discover Global Network w celu zwiększenia sprzedaży dla handlowców.

Dzięki tej współpracy, sprzedawcy APEXX Global uzyskają dostęp do ponad 270 milionów posiadaczy kart w sieci Discover Global Network. W ciągu ostatnich kilku lat, Discover Global Network stała się jedną z najszybciej rozwijających się sieci płatniczych na świecie. Składa się ona z szerokiej gamy partnerów, w tym Diners Club International.

W sumie, w 2020 roku sieć miała ponad 415 miliardów dolarów potencjału wydatków. Poza zwiększeniem sprzedaży handlowców, technologia płatności APEXX ułatwi również proces płatności transgranicznych. Toreson Lloyd, współzałożyciel i dyrektor handlowy APEXX Global skomentował:

Zawsze szukamy sposobów na usprawnienie procesu płatności zarówno dla sprzedawców, jak i konsumentów. Cieszymy się, że możemy współpracować z Discover Global Network, aby umożliwić proste i bezproblemowe płatności dla ponad 270 milionów posiadaczy kart na całym świecie! Jest to kluczowy krok w naszej misji uproszczenia globalnego systemu płatności.

Założona w 2016 roku firma APEXX łączy centra autoryzacyjne, bramki, wózki sklepowe i Alternatywne Metody Płatności w jedno połączenie API.

Globalne Płatności

Dzięki partnerstwu, posiadacze kart Discover Global Network będą mogli korzystać z szybkich płatności. Co więcej, będą mogli kupować rzeczy od szerokiej gamy sprzedawców na całym świecie. Komentując najnowszą współpracę z APEXX, Chris Winter, wiceprezes ds. globalnej akceptacji na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w Discover, powiedział:

Posiadacze kart Discover Global Network wolą dokonywać transakcji przy użyciu wybranej przez siebie karty. Lider w branży fintech, jakim jest APEXX Global, umożliwia nam dalsze napędzanie wzrostu w całym ekosystemie płatności cyfrowych i zapewnia naszym posiadaczom kart możliwości bezproblemowego dokonywania zakupów u większej liczby sprzedawców na całym świecie.

APEXX opracowuje zintegrowaną i przejrzystą usługę, która zarządza autoryzacją, przetwarzaniem i optymalizacją transakcji. Firma w 2021 roku odnotowała gwałtowny wzrost popytu na swoje usługi.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

ICO i STO - nowoczesne rozwiązania do gromadzenia kapitału

W obecnych niepewnych czasach wiele osób poszukuje sposobu do zwiększenia swoich zarobków, przeciwdziałania szkodliwej dla zgromadzonych oszczędności inflacji, czy też rozpoczęcia bądź rozwinięcia własnego projektu. Jednymi z ciekawszych sposobów na ostatni z wymienionych mogą być emisje ICO i STO, czyli coinów i tokenów bezpośrednio powiązanych z tak modnymi aktualnie kryptowalutami, smart kontraktami i blockchainem. Jeśli […]

Co to jest phishing i jak się przed nim uchronić?

Takie działanie polega na wysyłaniu przez osoby atakujące złośliwych e-maili, których celem jest częstokroć wyłudzenie informacji. Niejednokrotnie zależy im na skłonieniu użytkowników do ujawnienia danych finansowych, uwierzytelniających w rozmaitych systemach lub innych poufnych. Phishing jest przykładem socjotechniki - czyli zbioru technik, które oszuści wykorzystują do manipulowania ludzkim zachowaniem. Obejmują fałszerstwo, przeinaczanie i kłamstwo - wszystkie […]

USA reguluje technologię nadzoru i algorytmy

Amerykańska Federalna Komisja Handlu (FTC) rozpoczęła procedurę mającą na celu uregulowanie technologii nadzoru, algorytmów i bezpieczeństwa danych. #BREAKING: @FTC explores rules cracking down on commercial surveillance and lax data security practices: https://t.co/xnYlPO2dFJ #privacy /1 — FTC (@FTC) August 11, 2022 Agencja opublikowała wstępne zawiadomienie o proponowanych przepisach. Urzędnicy poprosili społeczeństwo o komentarze na temat komercyjnego […]

Współpraca Wise z Plaid daje klientom dostęp do 6000 aplikacji w USA

Wise zawarł umowę open finance z Plaid, aby dać swoim 13 milionom klientów dostęp do tysięcy aplikacji. Z pomocą narzędzia Plaid Core Exchange, klienci są teraz w stanie bezpośrednio połączyć swoje amerykańskie konta Wise z ponad 6000 aplikacji, w tym Venmo, Robinhood, Truebill i Chime. Partnerstwo pozwoli klientom Wise na "wygodne i bezpieczne" przenoszenie pieniędzy […]

Czym jest Rynek Niedźwiedzia i Rynek Byka?

Jeśli chodzi o giełdę, istnieją dwa charakterystyczne wyrazy, które należy wziąć pod uwagę: byk i niedźwiedź. W języku parkietu rynek niedźwiedzia oznacza, że akcje spadają o 20% lub więcej, natomiast hossa (byk) sygnalizuje, że wartości aktywów znacznie wzrastają. Oba te zjawiska są częścią cyklu życia giełdowego, bowiem każdy z nas będzie miał swój udział w […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star