APEXX Global ogłasza współpracę z Discover Global Network

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 24 listopada 2021
ikona autora biały
partnerstwo

APEXX Global, międzynarodowa platforma płatnicza, ogłosiła dziś nawiązanie współpracy z Discover Global Network w celu zwiększenia sprzedaży dla handlowców.

Dzięki tej współpracy, sprzedawcy APEXX Global uzyskają dostęp do ponad 270 milionów posiadaczy kart w sieci Discover Global Network. W ciągu ostatnich kilku lat, Discover Global Network stała się jedną z najszybciej rozwijających się sieci płatniczych na świecie. Składa się ona z szerokiej gamy partnerów, w tym Diners Club International.

W sumie, w 2020 roku sieć miała ponad 415 miliardów dolarów potencjału wydatków. Poza zwiększeniem sprzedaży handlowców, technologia płatności APEXX ułatwi również proces płatności transgranicznych. Toreson Lloyd, współzałożyciel i dyrektor handlowy APEXX Global skomentował:

Zawsze szukamy sposobów na usprawnienie procesu płatności zarówno dla sprzedawców, jak i konsumentów. Cieszymy się, że możemy współpracować z Discover Global Network, aby umożliwić proste i bezproblemowe płatności dla ponad 270 milionów posiadaczy kart na całym świecie! Jest to kluczowy krok w naszej misji uproszczenia globalnego systemu płatności.

Założona w 2016 roku firma APEXX łączy centra autoryzacyjne, bramki, wózki sklepowe i Alternatywne Metody Płatności w jedno połączenie API.

Globalne Płatności

Dzięki partnerstwu, posiadacze kart Discover Global Network będą mogli korzystać z szybkich płatności. Co więcej, będą mogli kupować rzeczy od szerokiej gamy sprzedawców na całym świecie. Komentując najnowszą współpracę z APEXX, Chris Winter, wiceprezes ds. globalnej akceptacji na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w Discover, powiedział:

Posiadacze kart Discover Global Network wolą dokonywać transakcji przy użyciu wybranej przez siebie karty. Lider w branży fintech, jakim jest APEXX Global, umożliwia nam dalsze napędzanie wzrostu w całym ekosystemie płatności cyfrowych i zapewnia naszym posiadaczom kart możliwości bezproblemowego dokonywania zakupów u większej liczby sprzedawców na całym świecie.

APEXX opracowuje zintegrowaną i przejrzystą usługę, która zarządza autoryzacją, przetwarzaniem i optymalizacją transakcji. Firma w 2021 roku odnotowała gwałtowny wzrost popytu na swoje usługi.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Swift chwali się wynikami pilotażu blockchaina dla danych z działań korporacyjnych

Międzybankowa kooperatywa Swift z powodzeniem zakończyła swój pilotażowy program działań korporacyjnych oparty na blockchainie, opisując go jako "przekonujące rozwiązanie". Pilotaż - przeprowadzony z sześcioma uczestnikami branży papierów wartościowych, w tym American Century Investments, Citi i Northern Trust - miał na celu zbadanie sposobów zmniejszenia kosztownych ograniczeń związanych z komunikowaniem istotnych wydarzeń korporacyjnych inwestorom. W wyniku […]

Amerykańscy scenarzyści porównują AI do plagiatu

Writers Guild of America East (WGA) stwierdziła, że algorytmy sztucznej inteligencji nie powinny być wykorzystywane do pisania. The WGA’s proposal to regulate use of material produced using artificial intelligence or similar technologies ensures the Companies can’t use AI to undermine writers’ working standards including compensation, residuals, separated rights and credits. #WGAStrong 🧵 1/7 — Writers […]

Te akcje spadły o kilkadziesiąt procent od swoich rekordów - Czy to czas, aby je kupić?

Przy niepokojących poziomach inflacji i rosnących stopach procentowych, które wprowadzają na rynek niedźwiedzie nastroje, ostatnie miesiące były trudne dla inwestorów skoncentrowanych na technologii, co widać na wykresie indeksu Nasdaq 100. Tymczasem rynki akcji prawdopodobnie pozostaną niestabilne. Jednak silne spółki będą w stanie przetrwać trudne czasy, a obecna seria problemów makroekonomicznych doprowadziła do obniżenia wycen niektórych […]

Inwestowanie w drony - Wszystko, co musisz wiedzieć

W dzisiejszych czasach ogólnej niepewności, kiedy większość konserwatywnych aktywów nie jest w stanie utrzymać swojej wartości, nie mówiąc już o generowaniu zysków, musimy szukać innych, alternatywnych sposobów inwestowania. Jedną z takich okazji może być rynek dronów, który w ostatnich latach znacząco się rozwija, a także przeszedł duże zmiany legislacyjne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej […]

Jakie są alternatywy dla ChatGPT? 

Od momentu uruchomienia, ChatGPT stał się popularnym chatbotem opartym na sztucznej inteligencji i opracowanym przez OpenAI. Umożliwia on użytkownikom uzyskiwanie szczegółowych i ludzkich odpowiedzi na różnorodne pytania. ChatGPT nie tylko udostępnia użytkownikom linki, ale także potrafi rozwiązywać skomplikowane problemy i dostarczać zniuansowanych informacji, co może całkowicie zmienić sposób, w jaki ludzie będą korzystać z wyszukiwarek. […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star