Cake DeFi uruchamia warte 100 milionów dolarów ramię venture, aby inwestować w Web3

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 9 marca 2022
ikona autora biały
CakeDeFi

Firma fintech z Singaputu - Cake DeFi, przedstawiła swoje korporacyjne ramię venture o nazwie Cake DeFi Ventures. Dysponując kapitałem w wysokości 100 milionów dolarów, spółka będzie mogła współpracować ze startupami z branży Web3, gier i fintech.

Ponadto Cake DeFi nawiązała współpracę z The Edge of Company, aby wejść do świata NFT.

Nowe ramie Cake DeFi

Zgodnie z komunikatem prasowym, Cake DeFi Ventures (CDV) będzie mieć siedzibę w Singapurze (podobnie jak jej spółka macierzysta). Ramię venture będzie inwestować w startupy technologiczne w Web3, Metaverse, przestrzeń NFT, esport, gaming i fintech.

Szefami CDV będą współzałożyciele Cake DeFi - dr Julian Hosp i U-Zyn Chua. Ten pierwszy jest przedsiębiorcą blockchain i doświadczonym uczestnikiem ekosystemu kryptowalut. Jedną z jego wizji jest objęcie świadomością i zrozumieniem blockchaina 1 miliarda ludzi do 2025 roku. Komentując najnowszy rozwój, Dr. Hosp powiedział:

Uruchamiając Cake DeFi Ventures, dążymy do udostępnienia światu możliwości kryptowalut i blockchain. Przy obecnym statusie Cake jako najszybciej rozwijającej się platformy w Singapurze i Azji Południowo-Wschodniej, projekty, w które inwestujemy, mogą liczyć na silne wsparcie skalujące się globalnie.

U-Zyn Chua jest entuzjastą i inwestorem na rynku cyfrowych aktywów. Jego głównym zainteresowaniem są zdecentralizowane systemy, a w szczególności ich projektowanie i rozwój. Chua wierzy, że CDV umożliwi Cake DeFi udaną interakcję ze sferą Web3:

Jako rozszerzenie naszego wsparcia dla wielu blockchainów i po zbudowaniu ramienia badawczo-rozwojowego z głębokimi możliwościami technicznymi i specjalizacją w zakresie kryptografii, inwestowanie w firmy, które przynoszą synergię z podstawową działalnością Cake DeFi, pozwoli nam wzbogacić naszą ofertę Web3.

Partnerstwo z The Edge of Company

Singapurska firma dokonała również pierwszej inwestycji w The Edge of Company. Jest to przedsięwzięcie medialne, eventowe i technologiczne zorientowane na niewymiennych tokenów.

Jeff Kelley - współzałożyciel The Edge of Company - powiedział, że jego zespół jest "zaszczycony" profesjonalną współpracą z Cake DeFi.

Ich know-how, relacje i strategiczne spostrzeżenia pomogą wynieść ten statek kosmiczny Web3 na nowe wyżyny na naszej platformie technologii, mediów i wydarzeń.

Nie tak dawno temu The Edge of Company zapowiedziała konferencję NFT LA. Odbędzie się ona w dniach 28-31 marca 2022 r. i będzie największym spotkaniem NFT i Web3 w południowej Kalifornii. Podcast będzie liczył ponad 100 odcinków, w których będzie mowa o najpopularniejszych niewymiennych i wielu innych detalach ze świata blockchaina.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Revolut stworzy kryptowalutowy hub na Cyprze

Firma fintech Revolut rozpoczęła tworzenie nowego hubu kryptowalutowego na Cyprze, aby dostosować się do zasad lokalnego regulatora CySEC. Informacje o tym pojawiają się w lokalnych mediach. Hub pozwoli systemowi płatności na przeprowadzanie transakcji kryptowalutowych w UE. Przedstawiciele Revolut powiedzieli, że wspierają ścisłe środki ochrony klienta zaproponowane przez CySEC, aby zapobiec wszelkim rodzajom nadużyć na rynku […]

Chińscy giganci technologiczni przekazali władzom dane o algorytmach

Chińscy giganci technologiczni podzielili się szczegółami swoich algorytmów z regulatorami tego kraju. Informację na ten temat podał serwis CNBC. Chińska Administracja ds. Cyberprzestrzeni (CAC) opublikowała listę 30 algorytmów wraz z krótkim opisem ich przeznaczenia od firm, w tym opracowań gigantów technologicznych, takich jak Alibaba i Tencent. Według dokumentu algorytm firmy ByteDance dla chińskiej wersji TikTok […]

Hyundai utworzy instytut sztucznej inteligencji i robotyki

Hyundai ogłosił utworzenie fundacji Boston Dynamics AI Institute, która ma promować badania nad sztuczną inteligencją i robotyką. We are launching the @BostonDynamics AI institute to recruit talents in diverse areas such as #ArtificialIntelligence and robotics research through e.g. partnerships with universities. Learn more: https://t.co/gQpkX6NEA7 #HyundaiXbostondynamics pic.twitter.com/cmbJNIY3GS — Hyundai Worldwide (@Hyundai_Global) August 12, 2022 Organizacją pokieruje […]

Revolut uruchomi krypto usługi na Cyprze

Firma fintech Revolut otrzymała pozwolenie od Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CYSEC) na oferowanie usług kryptowalutowych w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG). Informację na ten temat podał serwis CoinDesk. Dostęp do produktów firmy będzie miało 17 mln klientów w EOG. Według Revolut, wybór jurysdykcji jest podyktowany głębokim reżimem regulacyjnym. Wyspiarski stan wcześniej przyciągnął kryptokompanie takie […]

ICO i STO - nowoczesne rozwiązania do gromadzenia kapitału

W obecnych niepewnych czasach wiele osób poszukuje sposobu do zwiększenia swoich zarobków, przeciwdziałania szkodliwej dla zgromadzonych oszczędności inflacji, czy też rozpoczęcia bądź rozwinięcia własnego projektu. Jednymi z ciekawszych sposobów na ostatni z wymienionych mogą być emisje ICO i STO, czyli coinów i tokenów bezpośrednio powiązanych z tak modnymi aktualnie kryptowalutami, smart kontraktami i blockchainem. Jeśli […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star