Cake DeFi uruchamia warte 100 milionów dolarów ramię venture, aby inwestować w Web3

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 9 marca 2022
ikona autora biały
CakeDeFi

Firma fintech z Singaputu - Cake DeFi, przedstawiła swoje korporacyjne ramię venture o nazwie Cake DeFi Ventures. Dysponując kapitałem w wysokości 100 milionów dolarów, spółka będzie mogła współpracować ze startupami z branży Web3, gier i fintech.

Ponadto Cake DeFi nawiązała współpracę z The Edge of Company, aby wejść do świata NFT.

Nowe ramie Cake DeFi

Zgodnie z komunikatem prasowym, Cake DeFi Ventures (CDV) będzie mieć siedzibę w Singapurze (podobnie jak jej spółka macierzysta). Ramię venture będzie inwestować w startupy technologiczne w Web3, Metaverse, przestrzeń NFT, esport, gaming i fintech.

Szefami CDV będą współzałożyciele Cake DeFi - dr Julian Hosp i U-Zyn Chua. Ten pierwszy jest przedsiębiorcą blockchain i doświadczonym uczestnikiem ekosystemu kryptowalut. Jedną z jego wizji jest objęcie świadomością i zrozumieniem blockchaina 1 miliarda ludzi do 2025 roku. Komentując najnowszy rozwój, Dr. Hosp powiedział:

Uruchamiając Cake DeFi Ventures, dążymy do udostępnienia światu możliwości kryptowalut i blockchain. Przy obecnym statusie Cake jako najszybciej rozwijającej się platformy w Singapurze i Azji Południowo-Wschodniej, projekty, w które inwestujemy, mogą liczyć na silne wsparcie skalujące się globalnie.

U-Zyn Chua jest entuzjastą i inwestorem na rynku cyfrowych aktywów. Jego głównym zainteresowaniem są zdecentralizowane systemy, a w szczególności ich projektowanie i rozwój. Chua wierzy, że CDV umożliwi Cake DeFi udaną interakcję ze sferą Web3:

Jako rozszerzenie naszego wsparcia dla wielu blockchainów i po zbudowaniu ramienia badawczo-rozwojowego z głębokimi możliwościami technicznymi i specjalizacją w zakresie kryptografii, inwestowanie w firmy, które przynoszą synergię z podstawową działalnością Cake DeFi, pozwoli nam wzbogacić naszą ofertę Web3.

Partnerstwo z The Edge of Company

Singapurska firma dokonała również pierwszej inwestycji w The Edge of Company. Jest to przedsięwzięcie medialne, eventowe i technologiczne zorientowane na niewymiennych tokenów.

Jeff Kelley - współzałożyciel The Edge of Company - powiedział, że jego zespół jest "zaszczycony" profesjonalną współpracą z Cake DeFi.

Ich know-how, relacje i strategiczne spostrzeżenia pomogą wynieść ten statek kosmiczny Web3 na nowe wyżyny na naszej platformie technologii, mediów i wydarzeń.

Nie tak dawno temu The Edge of Company zapowiedziała konferencję NFT LA. Odbędzie się ona w dniach 28-31 marca 2022 r. i będzie największym spotkaniem NFT i Web3 w południowej Kalifornii. Podcast będzie liczył ponad 100 odcinków, w których będzie mowa o najpopularniejszych niewymiennych i wielu innych detalach ze świata blockchaina.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Złoto na nowych szczytach, jaka będzie jego przyszłość?

Złoto przełamało psychologiczny poziom 2 000 USD! Poszukiwanie bezpiecznej przystani dla kapitału inwestycyjnego to niekończący się proces, w którym pieniądze są przenoszone z jednego aktywa na drugie, w celu utrzymania wartości kapitału, a najlepiej jej zwiększenia. Złoto w ciągu ostatnich 6 miesięcy wykazało się wzorowym wzrostem - cena tego towaru zyskała ponad 24%. W tym […]

Rosnące stopy procentowe zawsze prowadziły do krachu giełdowego

W tej chwili akcje są mniej więcej na plusie. Jak na razie jest to powściągliwy wzrost, ale z czasem może się to zmienić. Wszystko obecnie kręci się wokół ostatniego posiedzenia Rezerwy Federalnej. My jednak dziś chcemy się skupić na obecnym cyklu stóp procentowych. I pokazać, co działo się z rynkiem akcji w przeszłości, gdy Fed […]

Swift chwali się wynikami pilotażu blockchaina dla danych z działań korporacyjnych

Międzybankowa kooperatywa Swift z powodzeniem zakończyła swój pilotażowy program działań korporacyjnych oparty na blockchainie, opisując go jako "przekonujące rozwiązanie". Pilotaż - przeprowadzony z sześcioma uczestnikami branży papierów wartościowych, w tym American Century Investments, Citi i Northern Trust - miał na celu zbadanie sposobów zmniejszenia kosztownych ograniczeń związanych z komunikowaniem istotnych wydarzeń korporacyjnych inwestorom. W wyniku […]

Amerykańscy scenarzyści porównują AI do plagiatu

Writers Guild of America East (WGA) stwierdziła, że algorytmy sztucznej inteligencji nie powinny być wykorzystywane do pisania. The WGA’s proposal to regulate use of material produced using artificial intelligence or similar technologies ensures the Companies can’t use AI to undermine writers’ working standards including compensation, residuals, separated rights and credits. #WGAStrong 🧵 1/7 — Writers […]

Te akcje spadły o kilkadziesiąt procent od swoich rekordów - Czy to czas, aby je kupić?

Przy niepokojących poziomach inflacji i rosnących stopach procentowych, które wprowadzają na rynek niedźwiedzie nastroje, ostatnie miesiące były trudne dla inwestorów skoncentrowanych na technologii, co widać na wykresie indeksu Nasdaq 100. Tymczasem rynki akcji prawdopodobnie pozostaną niestabilne. Jednak silne spółki będą w stanie przetrwać trudne czasy, a obecna seria problemów makroekonomicznych doprowadziła do obniżenia wycen niektórych […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star