RockFlow pozyskał 10 mln USD w ramach finansowania Angel

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 17 maja 2022
ikona autora biały
anielska inwestycja

Aby powiększyć swój zespół i rozwijać produkty oparte na technologii, RockFlow, platforma inwestycyjna i finansowa, ogłosiła wczoraj, że pozyskała 10 milionów dolarów w ramach anielskiej rundy finansowania od BlueRun Ventures i innych prominentnych firm venture capital.

Założona w lipcu ubiegłego roku firma RockFlow powstała, aby stać się azjatyckim Robinhoodem, skupiającym się na inwestorach z pokolenia Gen Z. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, takich jak AI, RockFlow ma na celu ułatwienie młodym i początkującym inwestorom dokonywanie inwestycji. jeden z inwestorów RockFlow powiedział:

"=Nowe pokolenie będzie miało duży popyt na inwestycje i finansowanie, gdy dorośnie, ale produkty inwestycyjne na rynku są nadal bardzo tradycyjne i złożone, co stało się przeszkodą dla młodych ludzi w uczestniczeniu w nich. Wybuch Robinhooda podczas pandemii udowodnił potencjał rynku inwestycyjnego, dlatego jestem tak optymistycznie nastawiony do RockFlow.

Jak podaje RockFlow, firma planuje zmniejszyć bariery wejścia w świat inwestowania. Platforma RockFlow umożliwia uczestnikom inwestowanie w akcje w USA i Hong Kongu już od 1 USD.

Technologia

Założyciel RockFlow, Vakee Lai, podkreślił znaczenie technologii w branży usług finansowych i zauważył, że innowacyjne i wygodne produkty pozwalają nowym uczestnikom korzystać z rosnącego globalnego ekosystemu inwestycyjnego.

Niezależnie od tego, czy jest to inwestor wartościowy, czy ilościowy, każdy powinien mieć swoją preferowaną platformę brokerską i cieszyć się zabawą w inwestycyjnej krainie czarów.

Za pośrednictwem platformy RockFlow użytkownicy mogą inwestować w szeroką gamę aktywów finansowych, w tym akcje, kontrakty terminowe, forex, obligacje, udziały frakcyjne, fundusze ETF i fundusze inwestycyjne.

Mówiąc o pierwotnym zamiarze założenia RockFlow, Lai, który ma wieloletnie doświadczenie inwestycyjne, powiedział:

Bardzo lubię inwestować, więc chcę stworzyć inteligentny produkt i pozwolić większej liczbie ludzi doświadczyć radości z tego.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Swift chwali się wynikami pilotażu blockchaina dla danych z działań korporacyjnych

Międzybankowa kooperatywa Swift z powodzeniem zakończyła swój pilotażowy program działań korporacyjnych oparty na blockchainie, opisując go jako "przekonujące rozwiązanie". Pilotaż - przeprowadzony z sześcioma uczestnikami branży papierów wartościowych, w tym American Century Investments, Citi i Northern Trust - miał na celu zbadanie sposobów zmniejszenia kosztownych ograniczeń związanych z komunikowaniem istotnych wydarzeń korporacyjnych inwestorom. W wyniku […]

Amerykańscy scenarzyści porównują AI do plagiatu

Writers Guild of America East (WGA) stwierdziła, że algorytmy sztucznej inteligencji nie powinny być wykorzystywane do pisania. The WGA’s proposal to regulate use of material produced using artificial intelligence or similar technologies ensures the Companies can’t use AI to undermine writers’ working standards including compensation, residuals, separated rights and credits. #WGAStrong 🧵 1/7 — Writers […]

Te akcje spadły o kilkadziesiąt procent od swoich rekordów - Czy to czas, aby je kupić?

Przy niepokojących poziomach inflacji i rosnących stopach procentowych, które wprowadzają na rynek niedźwiedzie nastroje, ostatnie miesiące były trudne dla inwestorów skoncentrowanych na technologii, co widać na wykresie indeksu Nasdaq 100. Tymczasem rynki akcji prawdopodobnie pozostaną niestabilne. Jednak silne spółki będą w stanie przetrwać trudne czasy, a obecna seria problemów makroekonomicznych doprowadziła do obniżenia wycen niektórych […]

Inwestowanie w drony - Wszystko, co musisz wiedzieć

W dzisiejszych czasach ogólnej niepewności, kiedy większość konserwatywnych aktywów nie jest w stanie utrzymać swojej wartości, nie mówiąc już o generowaniu zysków, musimy szukać innych, alternatywnych sposobów inwestowania. Jedną z takich okazji może być rynek dronów, który w ostatnich latach znacząco się rozwija, a także przeszedł duże zmiany legislacyjne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej […]

Jakie są alternatywy dla ChatGPT? 

Od momentu uruchomienia, ChatGPT stał się popularnym chatbotem opartym na sztucznej inteligencji i opracowanym przez OpenAI. Umożliwia on użytkownikom uzyskiwanie szczegółowych i ludzkich odpowiedzi na różnorodne pytania. ChatGPT nie tylko udostępnia użytkownikom linki, ale także potrafi rozwiązywać skomplikowane problemy i dostarczać zniuansowanych informacji, co może całkowicie zmienić sposób, w jaki ludzie będą korzystać z wyszukiwarek. […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star