Wise planuje zwiększyć zatrudnienie w singapurskim oddziale firmy do 150 osób

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 17 lutego 2022
ikona autora biały
wise transferwise

Wise, popularna brytyjska firma fintech, znana wcześniej jako TransferWise, ogłosiła dziś plany zatrudnienia 150 pracowników, którzy jeszcze w tym roku zasilą jej biuro w Singapurze. Liczba ta prawie podwaja jej obecną liczbę pracowników w tym regionie.

Aktualnie, Wise twierdzi, że ma ponad 200 pracowników pracujących w biurze w Singapurze. Firma niedawno przeniosła się do większej powierzchni biurowej w kraju, który firma uważa za swój ośrodek w regionie Azji i Pacyfiku.

Wise stwierdził, że nowi pracownicy zostaną zatrudnieni w takich działach jak rozwój produktu, inżynieria, płatności, zgodność, projektowanie i analityka.

Zatrudnienie jest uważane za ważne, ponieważ będzie napędzać rozwój produktów i ekspansję firmy w regionie Azji i Pacyfiku oraz na całym świecie.

Kristo Käärmann, dyrektor generalny i założyciel Wise, powiedział:

Przeszliśmy długą drogę od jednoosobowego biura, którym byliśmy, gdy po raz pierwszy wystartowaliśmy [w] kraju 5 lat temu. Od tego czasu nasze biuro w Singapurze stało się dla nas kluczowym ośrodkiem i jestem zachwycony postępami, jakie poczyniliśmy w obsłudze naszych klientów zarówno tutaj w Singapurze, jak i w całym regionie. Jako nasze centrum w regionie Azji, Australii i Oceanii (APAC), Singapur stanowi dla nas ważną bazę, ponieważ nadal inwestujemy w urzeczywistnienie naszej misji, aby pieniądze pracowały bez granic, dla większej liczby osób i firm tutaj i na całym świecie.

Tymczasem Jacqueline Poh, dyrektor zarządzający Singapore Economic Development Board, dodał:

Hub stworzy ekscytujące możliwości zatrudnienia w Singapurze i jest świadectwem naszej reputacji jako strategicznego hubu.

Rozwijanie mobilnych usług finansowych dla osób nieubankowionych

Wise rozwija swoją działalność w celu zapewnienia łatwego i szybkiego dostępu do usług finansowych przy niskich opłatach transakcyjnych. W listopadzie ubiegłego roku, firma nawiązała współpracę z Fruugo, transgranicznym rynkiem e-commerce, aby umożliwić sprzedawcom Fruugo korzystanie z danych konta Wise Business w celu otrzymywania płatności w wielu walutach, takich jak dolar amerykański, dolar australijski, dolar singapurski, euro, funt brytyjski, między innymi.

W lutym ubiegłego roku, firma zmieniła nazwę na "Wise", aby rozszerzyć swoje usługi poza przekazy pieniężne. W tym czasie Kristo Käärmann, współzałożyciel i dyrektor generalny stwierdził:

Nasi klienci potrzebują nas teraz do czegoś więcej niż transfery pieniężne.

Założona w 2010 roku firma Wise zyskała popularność dzięki dostarczaniu klientom detalicznym kursów walutowych na średnim poziomie rynkowym, oprócz niewielkich opłat transakcyjnych. Firma bezpośrednio rzuca wyzwanie dominacji tradycyjnych banków i innych uznanych platform przekazów pieniężnych, które pobierają duże ogromne prowizje.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Te akcje spadły o kilkadziesiąt procent od swoich rekordów - Czy to czas, aby je kupić?

Przy niepokojących poziomach inflacji i rosnących stopach procentowych, które wprowadzają na rynek niedźwiedzie nastroje, ostatnie miesiące były trudne dla inwestorów skoncentrowanych na technologii, co widać na wykresie indeksu Nasdaq 100. Tymczasem rynki akcji prawdopodobnie pozostaną niestabilne. Jednak silne spółki będą w stanie przetrwać trudne czasy, a obecna seria problemów makroekonomicznych doprowadziła do obniżenia wycen niektórych […]

Inwestowanie w drony - Wszystko, co musisz wiedzieć

W dzisiejszych czasach ogólnej niepewności, kiedy większość konserwatywnych aktywów nie jest w stanie utrzymać swojej wartości, nie mówiąc już o generowaniu zysków, musimy szukać innych, alternatywnych sposobów inwestowania. Jedną z takich okazji może być rynek dronów, który w ostatnich latach znacząco się rozwija, a także przeszedł duże zmiany legislacyjne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej […]

Jakie są alternatywy dla ChatGPT? 

Od momentu uruchomienia, ChatGPT stał się popularnym chatbotem opartym na sztucznej inteligencji i opracowanym przez OpenAI. Umożliwia on użytkownikom uzyskiwanie szczegółowych i ludzkich odpowiedzi na różnorodne pytania. ChatGPT nie tylko udostępnia użytkownikom linki, ale także potrafi rozwiązywać skomplikowane problemy i dostarczać zniuansowanych informacji, co może całkowicie zmienić sposób, w jaki ludzie będą korzystać z wyszukiwarek. […]

Jak korzystać z ChatGPT? 

Do tej pory prawdopodobnie słyszałeś o ChatGPT, prototypie chatbota ogólnego przeznaczenia, na punkcie którego internet ma obecnie obsesję. Szybko stał się dominującym przykładem wpływu treści generowanych przez sztuczną inteligencję w przyszłości, pokazując, jak potężne mogą być te narzędzia. Jest tworzony przez OpenAI, czyli dobrze znanego z opracowania generatora tekstu na obraz DALL-E. Na dzień pisania […]

Programy AI do obrabiania filmów 

Potrzebujesz świetnej, wysokiej jakości filmów, ale brakuje Ci umiejętności lub cierpliwości do edycji? A może uważasz, że programy do edytowania są żmudne i czasochłonne? Dlaczego by zatem nie pozwolić, aby sztuczna inteligencja wykonała za Ciebie te ciężkie zadania? Nie jest tajemnicą, że edycja wideo wymaga wysiłku – od zawsze był to długi i pracochłonny proces. […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star