Cryptocurrency World Expo Warsaw Summit 2022: 9-10 Marca 2022

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 16 stycznia 2022
ikona autora biały

Targi Cryptocurrency World Expo wracają w tym roku i odbędą się w dniach 9-10 marca, w Warszawie. Dokładna lokalizacja to Multikino złote tarasy:

Program wydarzenia obejmuje wszystkie bieżące i rozwijające się trendy na rynku kryptowalut i finansów. Znaczna część targów poświęcona jest technologii Blockchain oraz jej zastosowaniu w poszczególnych sektorach biznesu.

Celem Cryptocurrency World Expo jest przyciągnięcie przedstawicieli wiodących spółek z sektora Fintech, założycieli obiecujących start-upów, dyrektorów wyższego szczebla instytucji finansowych, a także miłośników kryptowalut. 

Harmonogram został dobrany w taki sposób, aby objąć różne kluczowe kwestie z zakresu technologii Blockchain takie jak: płatności, zarządzanie aktywami, charakterystyka giełd, regulacje prawne, bezpieczeństwo cybernetyczne, przepisy podatkowe oraz wiele innych.

Odpowiednia atmosfera i klimat sprzyjający podczas nawiązywaniu nowych kontaktów są bardzo istotnymi elementami każdego wydarzenia o charakterze finansowo-edukacyjno-rozwojowym. Dlatego miejscem, w którym będziemy gościć jest prestiżowa i przestronna sala konferencyjna w centrum handlowym „Złote Tarasy”, położonym w samym centrum Warszawy. Ponad 1400 uczestników będzie miało okazję wspólnie spotkać się i wysłuchać czołowych ekspertów z branży kryptowalut i finansów.

Podczas Cryptocurrency World Expo czekają Cię 2-dniowe targi połączone z konferencją, kilkanaście paneli dyskusyjnych z udziałem czołowych przedstawicieli z branży, ceremonia wręczenia nagród, wyjątkowe doświadczenie networkingowe, huczne after party i wiele innych niezapowiedzianych atrakcji!

Noworoczna oferta biletów jest już dostępna w sprzedaży za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wydarzenia (oferta ważna do końca stycznia 2022).

Data i miejsce wydarzenia: 9-10 marca, 2022, Multikino, “Złote Tarasy”, Warszawa

Bilety:

Cryptocurrencyworldexpo.io/tickets/ (za bilet można zapłacić kryptowalutami za pośrednictwem Coinbase)

Fanpage Facebook: 

Facebook.com/CryptocurrencyWorldExpo

Linkedin:

Linkedin.com/cryptocurrency-world-expo

Kategoria wpisu:
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star