Platforma handlu społecznościowego Nested pozyskuje 7,5 mln dolarów w serii A

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 2 marca 2022
ikona autora biały
nested finansowanie seria a

Nested, platforma handlu społecznościowego DeFi all-in-one oparta na finansowych NFT, ogłosiła dzisiaj, że pomyślnie zamknęła swoją rundę finansowania serii A, pozyskując 7,5 miliona dolarów.

Nested rozpoczął działalność na Polygon, Binance Smart Chain i Avalanche, a jego platforma umożliwia użytkownikom łatwe budowanie portfeli tokenów, śledzenie ich wydajności, dodawanie, sprzedawanie i zamienianie tokenów z portfelami Nested wybijanymi jako NFT. Dla użytkowników DeFi, influencerów lub liderów społeczności, platforma Nested pozwala na prezentację portfeli, wyników, dzielenie się wiedzą i zarabianie tantiem za każdym razem, gdy portfolio jest replikowane.

Rundę finansowania prowadził znany inwestor makro i cyfrowych aktywów Alan Howard, a udział w niej wzięły między innymi firmy inwestycyjne Republic Capital, Kenetic Capital i CMT Digital.

Do rundy Nested dołączyło również wielu inwestorów-aniołów i technofilów, w tym między innymi Joseph Eagan, były prezes Polychain Capital, Lily Liu, współzałożycielka Earn, która została przejęta przez Coinbase oraz Julien Bouteloup, założyciel StakeDAO, REKT, Blackpool i wczesny współtwórca Curve.

"Zhybrydyzować tradycyjne finanse"

Rudy Kadoch, założyciel Nested Finance, powiedział:

Wizją Nested jest hybrydyzacja tradycyjnych finansów, zdecentralizowanych finansów, NFT i kryptowalut w celu stworzenia produktu finansowego, który jest zarówno potężny, jak i unikalny: portfel Nested. Jest to portfel, którym można handlować, dzielić się i powielać, który może być zarządzany i spieniężany zarówno przez zaawansowanych, jak i początkujących inwestorów kryptowalutowych. Poprzez oferowanie łatwego w użyciu, zorientowanego na użytkownika doświadczenia handlowego i kultywowanie społeczności inwestorów, którzy dzielą się wiedzą, dążymy do demokratyzacji dostępu do zdecentralizowanych finansów i ułatwienia łączności finansowej dla wszystkich.

Andrew Durgee, Co-Managing Partner w Republic Capital, powiedział z kolei:

Republic Capital wsparł Nested, ponieważ jesteśmy zachwyceni widząc tak dojrzały produkt z UX, który jest przygotowany do łatwego użytkowania. Wierzymy, że Nested jest gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka i nastawiony na adopcję.

Sam Hallene, inwestor w CMT Digital, skomentował runde finansowania Nested w następujący sposób:

Przypadki użycia i zastosowania NFT wciąż się rozszerzają, a Nested jest na czele wprowadzania NFT do handlu i inwestowania. Rudy i jego utalentowany zespół stworzyli elegancką platformę, z której mogą korzystać entuzjaści kryptowalut na wszystkich poziomach doświadczenia i jesteśmy podekscytowani ich potencjałem przyczynienia się do tego rosnącego rynku.

Jechan Chu, współzałożyciel i partner zarządzający w Kenetic Capital, powiedział:

Kryptowaluta jest walutą społeczną, a Nested umożliwia ludziom wykorzystanie wiedzy Defi do wzmocnienia i rozszerzenia ich sieci społecznych. Kenetic jest podekscytowany, że może wspierać Nested w ewolucji społecznej przyszłości finansowej.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Revolut stworzy kryptowalutowy hub na Cyprze

Firma fintech Revolut rozpoczęła tworzenie nowego hubu kryptowalutowego na Cyprze, aby dostosować się do zasad lokalnego regulatora CySEC. Informacje o tym pojawiają się w lokalnych mediach. Hub pozwoli systemowi płatności na przeprowadzanie transakcji kryptowalutowych w UE. Przedstawiciele Revolut powiedzieli, że wspierają ścisłe środki ochrony klienta zaproponowane przez CySEC, aby zapobiec wszelkim rodzajom nadużyć na rynku […]

Chińscy giganci technologiczni przekazali władzom dane o algorytmach

Chińscy giganci technologiczni podzielili się szczegółami swoich algorytmów z regulatorami tego kraju. Informację na ten temat podał serwis CNBC. Chińska Administracja ds. Cyberprzestrzeni (CAC) opublikowała listę 30 algorytmów wraz z krótkim opisem ich przeznaczenia od firm, w tym opracowań gigantów technologicznych, takich jak Alibaba i Tencent. Według dokumentu algorytm firmy ByteDance dla chińskiej wersji TikTok […]

Hyundai utworzy instytut sztucznej inteligencji i robotyki

Hyundai ogłosił utworzenie fundacji Boston Dynamics AI Institute, która ma promować badania nad sztuczną inteligencją i robotyką. We are launching the @BostonDynamics AI institute to recruit talents in diverse areas such as #ArtificialIntelligence and robotics research through e.g. partnerships with universities. Learn more: https://t.co/gQpkX6NEA7 #HyundaiXbostondynamics pic.twitter.com/cmbJNIY3GS — Hyundai Worldwide (@Hyundai_Global) August 12, 2022 Organizacją pokieruje […]

Revolut uruchomi krypto usługi na Cyprze

Firma fintech Revolut otrzymała pozwolenie od Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CYSEC) na oferowanie usług kryptowalutowych w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG). Informację na ten temat podał serwis CoinDesk. Dostęp do produktów firmy będzie miało 17 mln klientów w EOG. Według Revolut, wybór jurysdykcji jest podyktowany głębokim reżimem regulacyjnym. Wyspiarski stan wcześniej przyciągnął kryptokompanie takie […]

ICO i STO - nowoczesne rozwiązania do gromadzenia kapitału

W obecnych niepewnych czasach wiele osób poszukuje sposobu do zwiększenia swoich zarobków, przeciwdziałania szkodliwej dla zgromadzonych oszczędności inflacji, czy też rozpoczęcia bądź rozwinięcia własnego projektu. Jednymi z ciekawszych sposobów na ostatni z wymienionych mogą być emisje ICO i STO, czyli coinów i tokenów bezpośrednio powiązanych z tak modnymi aktualnie kryptowalutami, smart kontraktami i blockchainem. Jeśli […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star