Platforma handlu społecznościowego Nested pozyskuje 7,5 mln dolarów w serii A

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 2 marca 2022
ikona autora biały
nested finansowanie seria a

Nested, platforma handlu społecznościowego DeFi all-in-one oparta na finansowych NFT, ogłosiła dzisiaj, że pomyślnie zamknęła swoją rundę finansowania serii A, pozyskując 7,5 miliona dolarów.

Nested rozpoczął działalność na Polygon, Binance Smart Chain i Avalanche, a jego platforma umożliwia użytkownikom łatwe budowanie portfeli tokenów, śledzenie ich wydajności, dodawanie, sprzedawanie i zamienianie tokenów z portfelami Nested wybijanymi jako NFT. Dla użytkowników DeFi, influencerów lub liderów społeczności, platforma Nested pozwala na prezentację portfeli, wyników, dzielenie się wiedzą i zarabianie tantiem za każdym razem, gdy portfolio jest replikowane.

Rundę finansowania prowadził znany inwestor makro i cyfrowych aktywów Alan Howard, a udział w niej wzięły między innymi firmy inwestycyjne Republic Capital, Kenetic Capital i CMT Digital.

Do rundy Nested dołączyło również wielu inwestorów-aniołów i technofilów, w tym między innymi Joseph Eagan, były prezes Polychain Capital, Lily Liu, współzałożycielka Earn, która została przejęta przez Coinbase oraz Julien Bouteloup, założyciel StakeDAO, REKT, Blackpool i wczesny współtwórca Curve.

"Zhybrydyzować tradycyjne finanse"

Rudy Kadoch, założyciel Nested Finance, powiedział:

Wizją Nested jest hybrydyzacja tradycyjnych finansów, zdecentralizowanych finansów, NFT i kryptowalut w celu stworzenia produktu finansowego, który jest zarówno potężny, jak i unikalny: portfel Nested. Jest to portfel, którym można handlować, dzielić się i powielać, który może być zarządzany i spieniężany zarówno przez zaawansowanych, jak i początkujących inwestorów kryptowalutowych. Poprzez oferowanie łatwego w użyciu, zorientowanego na użytkownika doświadczenia handlowego i kultywowanie społeczności inwestorów, którzy dzielą się wiedzą, dążymy do demokratyzacji dostępu do zdecentralizowanych finansów i ułatwienia łączności finansowej dla wszystkich.

Andrew Durgee, Co-Managing Partner w Republic Capital, powiedział z kolei:

Republic Capital wsparł Nested, ponieważ jesteśmy zachwyceni widząc tak dojrzały produkt z UX, który jest przygotowany do łatwego użytkowania. Wierzymy, że Nested jest gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka i nastawiony na adopcję.

Sam Hallene, inwestor w CMT Digital, skomentował runde finansowania Nested w następujący sposób:

Przypadki użycia i zastosowania NFT wciąż się rozszerzają, a Nested jest na czele wprowadzania NFT do handlu i inwestowania. Rudy i jego utalentowany zespół stworzyli elegancką platformę, z której mogą korzystać entuzjaści kryptowalut na wszystkich poziomach doświadczenia i jesteśmy podekscytowani ich potencjałem przyczynienia się do tego rosnącego rynku.

Jechan Chu, współzałożyciel i partner zarządzający w Kenetic Capital, powiedział:

Kryptowaluta jest walutą społeczną, a Nested umożliwia ludziom wykorzystanie wiedzy Defi do wzmocnienia i rozszerzenia ich sieci społecznych. Kenetic jest podekscytowany, że może wspierać Nested w ewolucji społecznej przyszłości finansowej.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Swift chwali się wynikami pilotażu blockchaina dla danych z działań korporacyjnych

Międzybankowa kooperatywa Swift z powodzeniem zakończyła swój pilotażowy program działań korporacyjnych oparty na blockchainie, opisując go jako "przekonujące rozwiązanie". Pilotaż - przeprowadzony z sześcioma uczestnikami branży papierów wartościowych, w tym American Century Investments, Citi i Northern Trust - miał na celu zbadanie sposobów zmniejszenia kosztownych ograniczeń związanych z komunikowaniem istotnych wydarzeń korporacyjnych inwestorom. W wyniku […]

Amerykańscy scenarzyści porównują AI do plagiatu

Writers Guild of America East (WGA) stwierdziła, że algorytmy sztucznej inteligencji nie powinny być wykorzystywane do pisania. The WGA’s proposal to regulate use of material produced using artificial intelligence or similar technologies ensures the Companies can’t use AI to undermine writers’ working standards including compensation, residuals, separated rights and credits. #WGAStrong 🧵 1/7 — Writers […]

Te akcje spadły o kilkadziesiąt procent od swoich rekordów - Czy to czas, aby je kupić?

Przy niepokojących poziomach inflacji i rosnących stopach procentowych, które wprowadzają na rynek niedźwiedzie nastroje, ostatnie miesiące były trudne dla inwestorów skoncentrowanych na technologii, co widać na wykresie indeksu Nasdaq 100. Tymczasem rynki akcji prawdopodobnie pozostaną niestabilne. Jednak silne spółki będą w stanie przetrwać trudne czasy, a obecna seria problemów makroekonomicznych doprowadziła do obniżenia wycen niektórych […]

Inwestowanie w drony - Wszystko, co musisz wiedzieć

W dzisiejszych czasach ogólnej niepewności, kiedy większość konserwatywnych aktywów nie jest w stanie utrzymać swojej wartości, nie mówiąc już o generowaniu zysków, musimy szukać innych, alternatywnych sposobów inwestowania. Jedną z takich okazji może być rynek dronów, który w ostatnich latach znacząco się rozwija, a także przeszedł duże zmiany legislacyjne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej […]

Jakie są alternatywy dla ChatGPT? 

Od momentu uruchomienia, ChatGPT stał się popularnym chatbotem opartym na sztucznej inteligencji i opracowanym przez OpenAI. Umożliwia on użytkownikom uzyskiwanie szczegółowych i ludzkich odpowiedzi na różnorodne pytania. ChatGPT nie tylko udostępnia użytkownikom linki, ale także potrafi rozwiązywać skomplikowane problemy i dostarczać zniuansowanych informacji, co może całkowicie zmienić sposób, w jaki ludzie będą korzystać z wyszukiwarek. […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star