Playboy zbuduje w metaverse "MetaMansion"

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 11 lipca 2022
ikona autora biały
playboy

Kultowa rezydencja Playboya wkrótce będzie miała swój dom w cyfrowej rzeczywistości. Znana na całym świecie marka lifestylowa nawiązała bowiem współpracę z The Sandbox (SAND), aby zbudować "MetaMansion" Playboya w metaverse.

W rzeczywistości, firma medialna planuje zadebiutować wirtualny odpowiednik prawdziwego budynku na platformie metaverse znanej jako The Sandbox. Jest to kontynuacja rozwoju strategii dotyczącej tego, co entuzjaści określają jako następną generację Internetu lub Web3.

Częścią MetaMansion będą mini-gry, miksery społeczne, zorganizowane wydarzenia i cykliczne wydania cyfrowych materiałów kolekcjonerskich. Będą one czerpać inspirację z ponad siedemdziesięciu lat istnienia marki.

Playboy wykorzysta NFT w metaverse

Inicjatywa rozszerza wcześniejsze próby Playboya, aby ugruntować swoją pozycję w obszarze kryptowalutowym przylegającym do Web3 z kolekcjami niewymiennych tokenów (NFT), doświadczeniami metaverse i nową platformą twórców o nazwie Centerfold.

Rachel Webber, główny oficer ds. marki i strategii w Playboyu oświadczyła:

Jesteśmy podekscytowani współpracą z The Sandbox i jego najlepszym w swojej klasie zespołem projektowym i deweloperskim. Dzięki temu zbudujemy treści najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb Playboya doświadczenie w zakresie gier i społeczności w metaverse. Możliwość stworzenia tego środowiska w sposób, w który więcej osób może wkroczyć teraz w przestrzeni wirtualnej i zrobić to w naprawdę współczesny sposób, to coś, co jest dla nas bardzo ważne.

Playboy był na czele innowacji w branży rozrywkowej, gier, sztuki i celebrytów przez blisko siedem dekad. The Sandbox kontynuuje to dziedzictwo, zapewniając dynamiczną platformę dla następnej generacji kreatywności.

Sebastien Borget, COO i współzałożyciel The Sandbox powiedział:

Cieszymy się, że możemy wprowadzić jego bogate archiwum treści do metaverse i umożliwić prawdziwym fanom stanie się wirtualnymi sąsiadami tej ikonicznej marki podczas przyszłej, nadchodzącej sprzedaży LAND w trzecim kwartale 2022 roku.

Partnerstwo między Sandboxem a Playboyem rozszerza pionierską pracę, jaką Playboy wykonał w Web3. Playboy był jedną z pierwszych firm, które dołączyły do areny Web3 wiosną 2021 roku. Firma wypuściła wówczas drop NFT o nazwie Liquid Summer. Kolekcja Liquid Summer wyprzedała się w trzy minuty.

Playboy Rabbitars był nazwą pierwszego dużego projektu kolekcji NFT. Uruchomiono go w październiku 2021 roku. Właściciele Rabbitars i The Sandbox LAND otrzymają dostęp do ekskluzywnych działań wewnątrz środowiska marki Playboy.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

ICO i STO - nowoczesne rozwiązania do gromadzenia kapitału

W obecnych niepewnych czasach wiele osób poszukuje sposobu do zwiększenia swoich zarobków, przeciwdziałania szkodliwej dla zgromadzonych oszczędności inflacji, czy też rozpoczęcia bądź rozwinięcia własnego projektu. Jednymi z ciekawszych sposobów na ostatni z wymienionych mogą być emisje ICO i STO, czyli coinów i tokenów bezpośrednio powiązanych z tak modnymi aktualnie kryptowalutami, smart kontraktami i blockchainem. Jeśli […]

Co to jest phishing i jak się przed nim uchronić?

Takie działanie polega na wysyłaniu przez osoby atakujące złośliwych e-maili, których celem jest częstokroć wyłudzenie informacji. Niejednokrotnie zależy im na skłonieniu użytkowników do ujawnienia danych finansowych, uwierzytelniających w rozmaitych systemach lub innych poufnych. Phishing jest przykładem socjotechniki - czyli zbioru technik, które oszuści wykorzystują do manipulowania ludzkim zachowaniem. Obejmują fałszerstwo, przeinaczanie i kłamstwo - wszystkie […]

USA reguluje technologię nadzoru i algorytmy

Amerykańska Federalna Komisja Handlu (FTC) rozpoczęła procedurę mającą na celu uregulowanie technologii nadzoru, algorytmów i bezpieczeństwa danych. #BREAKING: @FTC explores rules cracking down on commercial surveillance and lax data security practices: https://t.co/xnYlPO2dFJ #privacy /1 — FTC (@FTC) August 11, 2022 Agencja opublikowała wstępne zawiadomienie o proponowanych przepisach. Urzędnicy poprosili społeczeństwo o komentarze na temat komercyjnego […]

Współpraca Wise z Plaid daje klientom dostęp do 6000 aplikacji w USA

Wise zawarł umowę open finance z Plaid, aby dać swoim 13 milionom klientów dostęp do tysięcy aplikacji. Z pomocą narzędzia Plaid Core Exchange, klienci są teraz w stanie bezpośrednio połączyć swoje amerykańskie konta Wise z ponad 6000 aplikacji, w tym Venmo, Robinhood, Truebill i Chime. Partnerstwo pozwoli klientom Wise na "wygodne i bezpieczne" przenoszenie pieniędzy […]

Czym jest Rynek Niedźwiedzia i Rynek Byka?

Jeśli chodzi o giełdę, istnieją dwa charakterystyczne wyrazy, które należy wziąć pod uwagę: byk i niedźwiedź. W języku parkietu rynek niedźwiedzia oznacza, że akcje spadają o 20% lub więcej, natomiast hossa (byk) sygnalizuje, że wartości aktywów znacznie wzrastają. Oba te zjawiska są częścią cyklu życia giełdowego, bowiem każdy z nas będzie miał swój udział w […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star