Playboy zbuduje w metaverse "MetaMansion"

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 11 lipca 2022
ikona autora biały
playboy

Kultowa rezydencja Playboya wkrótce będzie miała swój dom w cyfrowej rzeczywistości. Znana na całym świecie marka lifestylowa nawiązała bowiem współpracę z The Sandbox (SAND), aby zbudować "MetaMansion" Playboya w metaverse.

W rzeczywistości, firma medialna planuje zadebiutować wirtualny odpowiednik prawdziwego budynku na platformie metaverse znanej jako The Sandbox. Jest to kontynuacja rozwoju strategii dotyczącej tego, co entuzjaści określają jako następną generację Internetu lub Web3.

Częścią MetaMansion będą mini-gry, miksery społeczne, zorganizowane wydarzenia i cykliczne wydania cyfrowych materiałów kolekcjonerskich. Będą one czerpać inspirację z ponad siedemdziesięciu lat istnienia marki.

Playboy wykorzysta NFT w metaverse

Inicjatywa rozszerza wcześniejsze próby Playboya, aby ugruntować swoją pozycję w obszarze kryptowalutowym przylegającym do Web3 z kolekcjami niewymiennych tokenów (NFT), doświadczeniami metaverse i nową platformą twórców o nazwie Centerfold.

Rachel Webber, główny oficer ds. marki i strategii w Playboyu oświadczyła:

Jesteśmy podekscytowani współpracą z The Sandbox i jego najlepszym w swojej klasie zespołem projektowym i deweloperskim. Dzięki temu zbudujemy treści najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb Playboya doświadczenie w zakresie gier i społeczności w metaverse. Możliwość stworzenia tego środowiska w sposób, w który więcej osób może wkroczyć teraz w przestrzeni wirtualnej i zrobić to w naprawdę współczesny sposób, to coś, co jest dla nas bardzo ważne.

Playboy był na czele innowacji w branży rozrywkowej, gier, sztuki i celebrytów przez blisko siedem dekad. The Sandbox kontynuuje to dziedzictwo, zapewniając dynamiczną platformę dla następnej generacji kreatywności.

Sebastien Borget, COO i współzałożyciel The Sandbox powiedział:

Cieszymy się, że możemy wprowadzić jego bogate archiwum treści do metaverse i umożliwić prawdziwym fanom stanie się wirtualnymi sąsiadami tej ikonicznej marki podczas przyszłej, nadchodzącej sprzedaży LAND w trzecim kwartale 2022 roku.

Partnerstwo między Sandboxem a Playboyem rozszerza pionierską pracę, jaką Playboy wykonał w Web3. Playboy był jedną z pierwszych firm, które dołączyły do areny Web3 wiosną 2021 roku. Firma wypuściła wówczas drop NFT o nazwie Liquid Summer. Kolekcja Liquid Summer wyprzedała się w trzy minuty.

Playboy Rabbitars był nazwą pierwszego dużego projektu kolekcji NFT. Uruchomiono go w październiku 2021 roku. Właściciele Rabbitars i The Sandbox LAND otrzymają dostęp do ekskluzywnych działań wewnątrz środowiska marki Playboy.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Swift chwali się wynikami pilotażu blockchaina dla danych z działań korporacyjnych

Międzybankowa kooperatywa Swift z powodzeniem zakończyła swój pilotażowy program działań korporacyjnych oparty na blockchainie, opisując go jako "przekonujące rozwiązanie". Pilotaż - przeprowadzony z sześcioma uczestnikami branży papierów wartościowych, w tym American Century Investments, Citi i Northern Trust - miał na celu zbadanie sposobów zmniejszenia kosztownych ograniczeń związanych z komunikowaniem istotnych wydarzeń korporacyjnych inwestorom. W wyniku […]

Amerykańscy scenarzyści porównują AI do plagiatu

Writers Guild of America East (WGA) stwierdziła, że algorytmy sztucznej inteligencji nie powinny być wykorzystywane do pisania. The WGA’s proposal to regulate use of material produced using artificial intelligence or similar technologies ensures the Companies can’t use AI to undermine writers’ working standards including compensation, residuals, separated rights and credits. #WGAStrong 🧵 1/7 — Writers […]

Te akcje spadły o kilkadziesiąt procent od swoich rekordów - Czy to czas, aby je kupić?

Przy niepokojących poziomach inflacji i rosnących stopach procentowych, które wprowadzają na rynek niedźwiedzie nastroje, ostatnie miesiące były trudne dla inwestorów skoncentrowanych na technologii, co widać na wykresie indeksu Nasdaq 100. Tymczasem rynki akcji prawdopodobnie pozostaną niestabilne. Jednak silne spółki będą w stanie przetrwać trudne czasy, a obecna seria problemów makroekonomicznych doprowadziła do obniżenia wycen niektórych […]

Inwestowanie w drony - Wszystko, co musisz wiedzieć

W dzisiejszych czasach ogólnej niepewności, kiedy większość konserwatywnych aktywów nie jest w stanie utrzymać swojej wartości, nie mówiąc już o generowaniu zysków, musimy szukać innych, alternatywnych sposobów inwestowania. Jedną z takich okazji może być rynek dronów, który w ostatnich latach znacząco się rozwija, a także przeszedł duże zmiany legislacyjne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej […]

Jakie są alternatywy dla ChatGPT? 

Od momentu uruchomienia, ChatGPT stał się popularnym chatbotem opartym na sztucznej inteligencji i opracowanym przez OpenAI. Umożliwia on użytkownikom uzyskiwanie szczegółowych i ludzkich odpowiedzi na różnorodne pytania. ChatGPT nie tylko udostępnia użytkownikom linki, ale także potrafi rozwiązywać skomplikowane problemy i dostarczać zniuansowanych informacji, co może całkowicie zmienić sposób, w jaki ludzie będą korzystać z wyszukiwarek. […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star