Revolut uruchamia personalizowane karty

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 5 listopada 2021
ikona autora biały
revolut

Fintechowy gigant Revolut ogłosił uruchomienie swoich spersonalizowanych kart. Kreatywni klienci będą teraz mogli używać obrazów, tekstu, emoji lub artystycznych rysunków podczas projektowania spersonalizowanej karty Revolut.

Spersonalizowane karty Revolut

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na spersonalizowane i konfigurowalne przedmioty, Revolut wprowadza nowe spersonalizowane karty dla swoich klientów we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii.

Opcje personalizacji obejmują obrazy, tekst, emoji i odręczne szkice, pozwalając ludziom na rysowanie na swoich kartach.

Poprzez aplikację Revolut, każdy klient może kreatywnie zaprojektować swoją kartę, przekształcając ją w unikalny egzemplarz. Wszystkie elementy projektu zostaną wygrawerowane laserowo na metalowych kartach dla klientów posiadających plan Revolut Metal i wydrukowane dla wszystkich innych planów: Standard, Plus i Premium.

Klienci mogą dostosować karty w różnych kolorach i z różnych materiałów, w zależności od ich aktualnego planu abonamentowego.

Po przejściu na plan Metal, klienci otrzymają ekskluzywne karty metalowe o gramaturze 18g, wykonane z pojedynczego arkusza wzmocnionej stali, dostępne w kolorach lawendowym, złotym, różowym, srebrnym, szarym i czarnym. Spersonalizowane karty są dostępne od 2,99 euro.

Revolut i rynek personalizacji

W swoim komunikacie Revolut podkreśla, jak personalizacja przedmiotów przez klienta sprawia, że czuje się on kreatywny i związany z samym przedmiotem. Alan Chang, Chief Revenue Officer w Revolut, powiedział:

Oczekiwania klientów są z dnia na dzień coraz wyższe, a trendy personalizacji ewoluują w kierunku urządzeń mobilnych, personalizacji w czasie rzeczywistym, szybkiej wysyłki spersonalizowanych przedmiotów i funkcji "zapisz na później". Rewitalizacja naszych planów za pomocą nowej funkcji kart spersonalizowanych powinna znacznie zwiększyć zaufanie i zasobność portfela naszych klientów. To zachęcające, aby zobaczyć, jak popularne są nasze plany do tej pory i myślimy, że Spersonalizowane Karty będą atrakcyjnym i popularnym dodatkiem do naszej istniejącej oferty.

Zasadniczo, Revolut wyjaśnia również, że klienci zainteresowani personalizacją swoich produktów, są skłonni zapłacić więcej i czekać dłużej, aby otrzymać unikalny, ręcznie wykonany przedmiot, który ich wyróżnia.

Analiza sposobu wydawania pieniędzy przez Włochów

Zeszłego lata Revolut przeanalizował dane dotyczące wydatków swoich ponad 650 000 włoskich użytkowników, aby zrozumieć, jak będą wyglądały wakacje w 2021 roku.

Jesteśmy w rok po pierwszej pandemii, która nadal nie wykazuje tego samego poziomu, co przed pandemią. Turyści wydają znacznie mniej pieniuędzy i wyraźnie preferują wynajem samochodów i mieszkań, niż transport publiczny i hotele.

W praktyce, zgodnie z wynikami badań, jedynie 26% wszystkich wydatków miało miejsce za granicą, w porównaniu z 20% w roku poprzednim.

Jeśli chodzi o dystans społeczny, wydaje się, że Włosi wybraliby wypożyczone samochody, zwiększając wydatki na tę usługę o 22% w porównaniu do 2019 roku. Mieszkania odnotowały 34% wzrost wydatków na poziomie 425 euro na osobę.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Te akcje spadły o kilkadziesiąt procent od swoich rekordów - Czy to czas, aby je kupić?

Przy niepokojących poziomach inflacji i rosnących stopach procentowych, które wprowadzają na rynek niedźwiedzie nastroje, ostatnie miesiące były trudne dla inwestorów skoncentrowanych na technologii, co widać na wykresie indeksu Nasdaq 100. Tymczasem rynki akcji prawdopodobnie pozostaną niestabilne. Jednak silne spółki będą w stanie przetrwać trudne czasy, a obecna seria problemów makroekonomicznych doprowadziła do obniżenia wycen niektórych […]

Inwestowanie w drony - Wszystko, co musisz wiedzieć

W dzisiejszych czasach ogólnej niepewności, kiedy większość konserwatywnych aktywów nie jest w stanie utrzymać swojej wartości, nie mówiąc już o generowaniu zysków, musimy szukać innych, alternatywnych sposobów inwestowania. Jedną z takich okazji może być rynek dronów, który w ostatnich latach znacząco się rozwija, a także przeszedł duże zmiany legislacyjne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej […]

Jakie są alternatywy dla ChatGPT? 

Od momentu uruchomienia, ChatGPT stał się popularnym chatbotem opartym na sztucznej inteligencji i opracowanym przez OpenAI. Umożliwia on użytkownikom uzyskiwanie szczegółowych i ludzkich odpowiedzi na różnorodne pytania. ChatGPT nie tylko udostępnia użytkownikom linki, ale także potrafi rozwiązywać skomplikowane problemy i dostarczać zniuansowanych informacji, co może całkowicie zmienić sposób, w jaki ludzie będą korzystać z wyszukiwarek. […]

Jak korzystać z ChatGPT? 

Do tej pory prawdopodobnie słyszałeś o ChatGPT, prototypie chatbota ogólnego przeznaczenia, na punkcie którego internet ma obecnie obsesję. Szybko stał się dominującym przykładem wpływu treści generowanych przez sztuczną inteligencję w przyszłości, pokazując, jak potężne mogą być te narzędzia. Jest tworzony przez OpenAI, czyli dobrze znanego z opracowania generatora tekstu na obraz DALL-E. Na dzień pisania […]

Programy AI do obrabiania filmów 

Potrzebujesz świetnej, wysokiej jakości filmów, ale brakuje Ci umiejętności lub cierpliwości do edycji? A może uważasz, że programy do edytowania są żmudne i czasochłonne? Dlaczego by zatem nie pozwolić, aby sztuczna inteligencja wykonała za Ciebie te ciężkie zadania? Nie jest tajemnicą, że edycja wideo wymaga wysiłku – od zawsze był to długi i pracochłonny proces. […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
© FintechPortal.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
star